Pracovní pozicePERSONALISTKA - MZDOVÁ ÚČETNÍ
Popis poziceNa personální oddělení Nemocnice Ostrov hledáme personalistku - mzdovou účetní.

Náplň práce:

• Podpora pro všechny personálních procesy a postupy ve svěřených úsecích v souladu s personální politikou zdravotnického zařízení
• Konzultace v oblasti personalistiky
• Realizace náboru, výběru zaměstnanců a jejich adaptaci
• Evidence personální agendy, zadávání dat do systému, zpracování výstupů ze systému
• Poskytnutí podpory mzdové účetní při měsíční uzávěrce
Nabízíme- Příjemné pracovní prostředí
- Milý kolektiv
- Možnost seberealizace
- 5. týden zaměstnaneckého volna navíc a další benefity
Požadujeme- SŠ/VŠ vzdělání
- Praxe výhodou, ne podmínkou
- Znalost příslušné legislativy
- Orientace v oboru zdravotnictví výhodou
Kontaktní osobaBc. Marie Cerovská
Mobil+420 608 070 839
Emailcerovska@nemostrov.cz

Provoz gynekologické ambulance NEPŘERUŠEN!

18.06.2018 - Vážené pacientky, těhulky! I po ukončení provozu gynekologicko-porodnického oddělení zůstává v naší nemocnici v provozu gynekologická ambulance zajišťující gynekologickou...

Ukončení provozu gynekologicko - porodnického oddělení

11.06.2018 - Vážené pacientky, maminky, těhulky! Dovolujeme si Vás informovat, že dne 22.6.2018 dojde k ukončení provozu gynekologicko-porodnického oddělení Nemocnice Ostrov. Poslední příjmy...

Archiv novinek

U Nemocnice 1161

363 01 Ostrov

IČO: 47714913

skupinové DIČ: CZ699004572