Pracovní pozice PRIMÁŘ na oddělení následní intenzivní péče, anesteziologie
Popis pozice
• Jsme moderní, dynamicky se rozvíjející  nemocnice , která se nachází v překrásném a čistém podhorském prostředí Krušných hor .
• Oddělení NIP-následná intenzivní péče je vysoce moderní pracoviště, které je svou kapacitou největší v ČR.
• Nemocnice má již 10 ti letou tradici  NIP, s aktuálně stabilním lékařským atestovaným personálem v oboru ARO
• Pod primariát patří  oddělení OVP – odlehčovací ventilovaná péče – pilotní projekt v rámci ČR.
• Pod primariát dále spadá i anesteziologická péče, která je poskytována z větší části v režimu jednodenní chirurgie.
• Další poskytovanou péčí pod primariátem je oddělení DIOP – dlouhodobá intenzivní péče.
• Aktuálně nemocnice spouští další nový projekt DUPV – domácí ventilovaná péče, který je také velmi zajímavý a žádaný.
• Unikátní struktura těchto oborů , spolu s ostatními obory v rámci nemocnice  umožňuje poskytnout klientovi komplexní péči po celou dobu průběhu řešení jeho zdravotního problému a ve všech potřebných souvislostech.

Nabízíme• Nabízíme kolegiální atmosféru s nadstandardními pracovními podmínkami .
• Zajímavé motivující individuální ohodnocení odpovídající zastávané pozici .
• Zaměstnanecké benefity .
• Profesní růst s intensivním dalším vzděláváním.
• Příspěvek na ubytování , s možností přednostního přidělení obecního bytu  .
• Atraktivní prostředí Krušných hor  s nabídkou plného sportovního i kulturního vyžití.
Požadujeme
  •  vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecného lékařství, praxe v oboru 10 let,
  • specializovaná způsobilost v oboru Anesteziologie a resuscitace dle zákona 95/2004 Sb.
  • primářské licence,
  • dobré organizační a manažerské schopnosti,
  • osobnostní a profesionální předpoklady pro řízení odborného týmu,
  • zdravotní způsobilost a bezúhonnost dle zákona č. 95/2004 Sb.
Výběrové řízení
  • Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem, přehledem odborné praxe, kopiemi dokladů o vzdělání atd. zasílejte na adresu : Nemos Plus s.r.o. , sekretariát, U Nemocnice 1161, 363 01 Ostrov nebo na e-mail : hlinkova@nemosgroup.cz.
  • Bližší informace podá personální náměstek nemocnice Ivana Hlinková, tel. 735 176 585.
Kontaktní osobaIvana Hlinková
Mobil 735 176 585.
Telefon353 364 167
Emailhlinkova@nemosgroup.cz.

Nejnovější poznatky v léčbě deprese představili na psychiatrii

30.10.2017 - V pořadí již druhý seminář ze série připraveného vzdělávacího programu psychiatrického a psychoterapeutického oddělení navštívilo 12 lékařů a terapeutů. Dvě intenzivní...

Bazální stimulace pro novorozence...

30.10.2017 - V rámci projektu Bazální stimulace v Nemocnici Ostrov a pro zvýšení kvality péče o dráždivé novorozence jsme pořídili na novorozenecké oddělení vibrační lehátko....

Archiv novinek

U Nemocnice 1161

363 01 Ostrov

IČO: 47714913

skupinové DIČ: CZ699004572