Pracovní poziceSAMOSTATNÁ ÚČETNÍ - SENIOR
Popis pozicekompletní vedení účetní agendy
odpovědnost za zpracování, správnost a kontrolu účetnictví
znalost problematiky DPH
zpracování mezd v rozsahu do 25-ti zaměstnanců
zpracování měsíčních, ročních uzávěrek
zpracování a podávaní přiznání k dani silniční, dani z příjmů právnických osob, DPH ve spolupráci s daňový poradcem
komunikace s daňovým poradcem, úřady
komunikace se svěřenými klienty

NabízímeOdpovídající platové ohodnocení
Možnost zaměstnaneckých benefitů
Pružná pracovní doba

PožadujemeSŠ vzdělání ekonomického směru
Znalost MS Office
Odpovídající doba praxe
Znalost legislativy
Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost
Aktivní přístup, pečlivost

Výběrové řízeníV případě zájmu zasílejte svůj životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail cerovska@nemostrov.cz. Do předmětu e-mailu uveďte: Samostatná finanční účetní.
Kontaktní osobaBc. Marie Cerovská
Mobil+420 608 070 839
Emailcerovska@nemostrov.cz

Nejnovější poznatky v léčbě deprese představili na psychiatrii

30.10.2017 - V pořadí již druhý seminář ze série připraveného vzdělávacího programu psychiatrického a psychoterapeutického oddělení navštívilo 12 lékařů a terapeutů. Dvě intenzivní...

Bazální stimulace pro novorozence...

30.10.2017 - V rámci projektu Bazální stimulace v Nemocnici Ostrov a pro zvýšení kvality péče o dráždivé novorozence jsme pořídili na novorozenecké oddělení vibrační lehátko....

Archiv novinek

U Nemocnice 1161

363 01 Ostrov

IČO: 47714913

skupinové DIČ: CZ699004572