Pracovní poziceVŠEOBECNÁ SESTRA - Dohoda o provedení práce
Popis poziceVšeobecná sestra:
  • Poskytuje klientům kvalitní a bezpečnou komplexní ošetřovatelskou péči v souladu s příslušnými právními a vnitřními předpisy a hodnotí jejich účinnost
  • Vyhodnocuje potřeby, úroveň soběstačnosti, projevy onemocnění a rizikové faktory s využitím ošetřovatelských měřících technik.
  • Vede zdravotnickou dokumentaci.
  • Poskytuje klientům informace v souladu se svou odbornou způsobilostí.
  • Pod dohledem lékaře vykonává přidělené činnosti.
  • Zajišťuje přejímání, kontrolu a uložení léčivých přípravků, návykových látek, materiálu a prádla a jejich dostatečnou zásobu, správně hospodaří se svěřeným majetkem.
  • Orientačně hodnotí sociální situaci klientů, v případě potřeby zprostředkuje spolupráci zdravotně sociálního pracovníka.
Nabízíme
  • zajímavou a zodpovědnou práci v perspektivním a dynamicky se rozvíjejícím soukromém zdravotnickém zařízení;
  • možnost plné realizace v oboru;
  • podporu osobního rozvoje;
  • možnost následné dlouhodobé spolupráce;
  • další zaměstnanecké výhody: volný vstup na koupaliště v Ostrově, kulturní akce – koncerty, divadelní představení apod., stravování s příspěvkem zaměstnavatele, kadeřnické služby a spoustu dalšího
Požadujeme
  • SZŠ, VOŠZ, VŠ (studijní obor ošetřovatelství, péče o nemocné);
  • potvrzení o zdravotní způsobilosti a bezúhonnosti;
  • profesionální přístup k plnění úkolů; samostatnost;
  • iniciativu a komunikativnost;
  • loajalitu k zaměstnavateli.
Dodatečné informaceNemocnice Ostrov – Perspektivní, certifikované a ekonomicky stabilní soukromé zdravotnické zařízení, oceněné jako nejlepší nemocnice v Karlovarském kraji přijme všeobecnou sestru na dohodu o provedení práce.
Výběrové řízeníPokud máte zájem se přidat do našeho týmu, kontaktujte personální oddělení Nemocnice Ostrov na telefonním čísle: 608 070 839, e-mailu: cerovska@nemostrov.cz nebo se zastavte osobně na personálním odd.: U Nemocnice 1161, Ostrov.
Kontaktní osobaBc. Marie Cerovská
Mobil+420 608 070 839
Telefon+420 353 364 312
Fax+420 353 612 601
Emailcerovska@nemostrov.cz

Nejnovější poznatky v léčbě deprese představili na psychiatrii

30.10.2017 - V pořadí již druhý seminář ze série připraveného vzdělávacího programu psychiatrického a psychoterapeutického oddělení navštívilo 12 lékařů a terapeutů. Dvě intenzivní...

Bazální stimulace pro novorozence...

30.10.2017 - V rámci projektu Bazální stimulace v Nemocnici Ostrov a pro zvýšení kvality péče o dráždivé novorozence jsme pořídili na novorozenecké oddělení vibrační lehátko....

Archiv novinek

U Nemocnice 1161

363 01 Ostrov

IČO: 47714913

skupinové DIČ: CZ699004572