Rehabilitační oddělení

Vránová Irena

13.03.2019 - Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za vynikající služby a účinné rehabilitační  cvičení a celkový přístup personálu pod vedením MUDr. Přiklopilové a zvlášť děkuji sestřičce p. Ježkové.
Ještě jednou děkuji  a přeji všem pevné zdraví a mnoho úspěchů.
 
Irena Vránová

Zdeňková Alena

22.08.2018 - Vážený pane řediteli,
 
v době od 30.7.2018 do 10.8.2018 jsem byla hospitalizována na oddělení Rehabilitace vaší nemocnice.
Ráda bych touto cestou poděkovala celému personálu - počínaje paní primářkou Eliškou Šmejcovou, zdravotními sestrami, fyzioterapeutkami, fizioterapeutem, ergoterapeutkami a konče dámami, které měly na starosti úklid.
Profesionalita a zároveň lidský přístup byl pro mne dalším neméně důležitým rehabilitačním článkem léčby.
 
Buďte tak laskav a poděkujte za mne Vy celému kolektivu.
 
Alena Zdeňková

Zach Lubomír

08.08.2018 - Vážená paní primářko,
chtěl bych Vám osobně poděkovat za péči a lékařský i lidský přístup s tou nejvyšší erudicí. Byl jsem na vaše oddělení přivezen z ortopedie v Karlových Varech po TEP pravé kyčle. Péče na vašem oddělení nese známku té nejvyšší kvality. Stejně vysoký standard má práce MUDr. Přiklopilové a v mém případě ještě práce fyzioterapeutky paní Myslíkové i práce sester na elektroléčbě.Také přístup sester a personálu rehabilitace byl skvělý. Ještě jednou moc děkuji. S úctou Lubomír Zach

Turoňová Božena

21.12.2017 - Vážené dámy a pánové,
 
chtěla bych Vás pozdravit a poděkovat za včerejší ochotu některých Vašich zaměstnanců. Do Vaší nemocnice jsem se dostavila, neboť sice nebydlíme nejblíže, ale k Vašemu zdravotnickému zařízení jsem měla vždy důvěru. Přepadly mě v noci nesnesitelné bolesti zad a proto jsem ráno doufala v účinnou pomoc v Ostrově. Po velkém zklamání na chirurgické ambulanci, kde se odmítli se mnou jakkoliv zabývat a v bezvýchodné situaci jsem poprosila o vyšetření na oddělení rehabilitace. Teprve zde jsem nalezla ochotný přístup: po zásahu paní primářky MUDr. Šmejcové, která sice toho dne nesloužila a já ji poprosila telefonicky o radu, se mě ujala MUDr.Kubínová a poskytla mi injekci na utišení bolesti a konzultaci. Tak si představuji přístup pracovníků nemocnice k pacientce, která vlastně pomoc odborníků vyhledává jen velmi zřídka a opravdu v krajní nouzi. Zažila jsem tedy u Vás velký kontrast a prosím, poděkujte těmto lékařkám. 
 
Přeji Vám krásné Vánoce a úspěšný rok ´18!
 
B.Turoňová

Zápotocký Karel

07.12.2017 - Paní primářko v dubnu jsem byl na rehabilitaci na Vašem oddělení a je prosinec a já nevím co je to bolest zad nikdo si nedovede představit jak je život krásný bez urputných bolestí. Tentokrát se to povedlo na sto procent . Chtěl bych Vám tímto moc poděkovat a též celému Vašemu kolektivu.
Přeji celému kolektivu pod Vaším vedením a zvláště Vám hezké prožití vánočních svátků a rodinné pohody a mnoho úspěchů a spokojených pacientů v roce 2018.    
 
Váš spokojený pacient Karel Zápotocký  

0 1 2 3 4 5 
Ostatní názory

Je jí 11 let a dobrovolně pomáhá pacientům v ostrovské nemocnici

11.03.2019 - Jedenáctiletá Terezka Komáromy moc ráda čte a ráda si povídá s lidmi. Proto se stala dobrovolnicí v ostrovské nemocnici, dochází sem každý týden, a když má čas, tak si návštěvu...

MDŽ

08.03.2019 - Krásný sváteční den všem ženám přeje Nemocnice...

Archiv novinek

U Nemocnice 1161

363 01 Ostrov

IČO: 47714913

skupinové DIČ: CZ699004572 

Copyright © 2019 NEMOS NET