Psychiatrické a psychoterapeutické oddělení

MH

02.12.2017 - Chtěla bych moc poděkovat za stacionáře psychoterapeutického oddělení. Jsem za ně velmi vděčná a díky přístupu personálu, jmenovitě terapeutce Janičce Olachové a sestřičce Pavlínce Rohoškové, je stacionář opravdu přínosný. Díky tomu zvládám a není tolik potřeba přímého pobytu na oddělení. Těším se na každý pátek. Děkuji, děkuji, děkuji. H. M. 

Formánková Jana

17.11.2017 - Dobrý den,tímto bych chtěla poděkovat za laskavý a kladný přístup Janičce Olachové a sestřičce Pavlínce.Páteční stacionáře jsou pro mě svátkem.Jsem za to moc vděčná.JF 

Karel V.

20.06.2017 - Dobrý den, od 20.5. do 19.6. 2017 jsem byl opětovně hospitalizován na psychiatrickém oddělení akutní stanice, odkud mne 30.5. přeložili na oddělení ONP. Všem zaměstnancům obou oddělení tímto děkuji a tímto vyzdvihuji jejich oddanost, pracovitost, trpělivost i laskavý přístup k nám, pacientům. Děkuji tedy psychiatrickému oddělení, v té době pod vedením pana primáře MUDr. Václava Feruse a oddělení ONP pod vedením paní primářky Natalije Krasenkové. Karel V. 

PM

28.04.2017 - Vážený pane řediteli, vážená paní náměstkyně,

od začátku ledna do poloviny února tohoto roku jsem byl pacientem psychoterapeutického oddělení Nemocnice Ostrov. Rád bych touto cestou poděkoval jak jeho přimáři, panu MUDr. Václavu Ferusovi, tak celému personálu psychoterapeutické stanice za výbornou péči a úžasný přístup ke klientům a zároveň bych Vám rád sdělil, jak výborně z mého laického pohledu toto oddělení Vaší nemocnice funguje.

Obzvláště bych chtěl vyzdvihnout práci pana primáře MUDr. Feruse, paní MUDr. Sýkorové a skvělých terapeutů PhDr. Simony Lengyelové, Mgr. Jany Olachové, Mgr. Vladimíra Palečka a Mgr. Lucie Veličkové. Nemohu zapomenout ani na kompletní tým sester, se kterými se klienti vídají nejčastěji a které mohou svojí ochotou, nenucenou přátelskostí a vstřícností jít směle příkladem každému medicínskému pracovišti u nás.

Můj několikatýdenní pobyt byl pro mě nesmírně cennou zkušeností, přinesl obrovské zlepšení mého stavu a celou řadu potřebných změn v každodenním životě i po návratu z nemocnice. Doufám, že se mi podaří na tyto úspěchy dále navázat a ve zde započaté práci na sobě pokračovat. Jedno však vím jistě - bez úsilí Vašeho personálu z psychoterapeutického oddělení by něco takového nebylo možné.

Ještě jednou děkuji a přeji Vám do budoucna stále stejně šťastnou ruku při výběru personálu a mnoho dalších spokojených klientů, kteří budou Nemocnici Ostrov opouštět o poznání zdravější, než když do ní nastupovali.

S pozdravem MP

 

Dana F.

14.03.2017 - Vážený pane řediteli,chtěla bych moc poděkovat paní doktorce Dáše Humenské a sestřičce Pavlínce z psychiatrického oddělení.   Paní doktorka se o mě starala skoro dva roky , nevěřila jsem ze začátku že by mohlo dojít ke zlepšení mých depresí a díky její péči a přístupu se cítím mnohem ,mnohem lépe.Také mi hodně pomohlo že jsem měla možnost navštěvovat denní stacionář, kde jsem se setkala s lidmi s podobnými  problémy, kteří byly velice milí a spolu s citlivým a velice odborným  přístupem paní doktorky a sestřičky Pavlínky mi dodali opět sebevědomí a úctu sama  k sobě.Vřele všem doporučuji navštěvovat denní stacionář, bylo to pro mě vlastně pokračování mé léčby, a cítila jsem se tam velice dobře.
 Také je úžasná joga smíchu pana Palečka. Z počátku jsem se nedokázala vůbec smát a tím že se něco ve mě změnilo, to najednou jde. Děkuji že mám možnost léčit se u Vás v nemocnici v Ostrově a musím říct že jsem se nesetkala s tak odborným a citlivým přístupem. Mnohokrát děkuji přeji hezký den DF

0 1 2 3 4 
Ostatní názory

U Nemocnice 1161

363 01 Ostrov

IČO: 47714913

skupinové DIČ: CZ699004572 

Copyright © 2019 NEMOS NET