Péče o zaměstnance

Podmínky našich zaměstnanců jsou naší prioritou. Zdravotní personál pracuje ve 12- ti hodinovém pracovním režimu. Při plánování úvazků i směn zohledňujeme jejich osobní potřeby a hledáme individuální řešení pro jejich spokojenost. Garantujeme 5 týdnů volna v kalendářním roce (4 týdny dovolené, 1 týden placeného volna po odpracování jednoho roku). 
 


Proč pracovat u nás?


Finanční ohodnocení zaměstnanců zohledňuje náročnost a odborná specifika péče. Zaměstnanci pobírají nadstandardní mzdy a bonusový systém je zaměřen na kvalitu péče i komunikace.Je možné poskytnout příspěvky na dopravu či bydlení a zároveň zajistit ubytování mezi směnami.

Rádi Vám osobně ukážeme naše pracovní prostředí a seznámíme s možnostmi pracovního uplatnění u nás.


Nemocnice plně hradí možnost postgraduálního vzdělávání a aktivně organizuje specializační kurzy.
Nemocnice Ostrov disponuje nadstandardním pracovním prostředím. Celý objekt nemocnice je rekonstruovaný a umístěný v krásném udržovaném
parku. 

Mezi benefity poskytované všem zaměstnancům patří dotované stravování s pestrým výběrem jídel, bezprostřední dostupnost rekreačních aktivit (koupaliště 100m pro zaměstnance zdarma, lyžařské areály 10km, krytý bazén 10km, bruslení na krytém zimním stadionu pro zaměstnance zdarma, slevy na masáže…) dále možnost kulturního vyžití (divadlo, kino, koncerty přímo v Ostrově i v Karlových Varech - 10km).


Začátkem ledna 2017 zahájila Nemocnice Ostrov zkušební provoz vlastní linkové dopravy pro zaměstnance Nemocnice Ostrov, a to z Chomutova, Kadaně, Klášterce, Pernštejna a Stráže nad Ohří.

Linkou cestují zaměstnanci na denní směnu od 7:00hod, noční směnu od 19:00hodin a je též zajištěn jejich odvoz zpět po denní i noční službě.

Dopravu si zaměstnanci objednávají přes interní objednávkový systém či recepci nemocnice s 24 hodinovým provozem. Dopravce vyhovuje i individuálním požadavkům pasažérů – např. v Klášterci jsou k nástupu k dispozici 4 zastávky, v Chomutově dvě. O přesném odjezdu jsou pasažéři informováni prostřednictvím SMS zprávy.


Vojtova metoda pomůže v ostrovské nemocnici léčit více dětí než dříve

17.12.2019 - Více dětí s pohybovými obtížemi mohou pomocí Vojtovy metody nyní léčit na oddělení fyzioterapie Nemocnice Ostrov. Další dvě zdejší fyzioterapeutky absolvovaly náročný kurz,...

Ostrovská nemocnice znovu obhájila postavení kvalitní a bezpečné nemocnice

06.11.2019 - Pacienti Nemocnice Ostrov, která patří skupině Penta Hospitals CZ, se mohou dlouhodobě spolehnout na vysokou kvalitu ošetřovatelské i léčebné péče. Důkazem je již opakované...

Archiv novinek

U Nemocnice 1161

363 01 Ostrov

IČO: 47714913

skupinové DIČ: CZ699004572 

Copyright © 2020 NEMOS NET