Vedení oddělení

Primář NIP: MUDr. Ivana Jarošová

MUDr. Ivana Jarošová působí v pozici primářky oddělení dlouhodobé intenzivní péče a anesteziologického oddělení v ostrovské nemocnici od 1. 8. 2007. Předtím pracovala po ukončení 1. LF UK Praha na oddělení ARO v mostecké nemocnici. Po mateřské dovolené pracovala v žatecké nemocnici. Ve volném čase ráda houbaří, vaří, čte a poslouchá jazz.

Vedoucí lékař oddělení NIP: MUDr. Vlasta Vančová

MUDr. Vlasta Vančová pracuje jako vedoucí lékař oddělení NIP čtvrtým rokem. Předtím pracovala 10 let na ARO Nemocnice Chomutov. Ve volném čase chodí ráda na procházky do lesa se psem, ráda si poslechne pěknou hudbu.

Vrchní sestra NIP: Eva Borková

Eva Borková pracuje jako vrchní sestra oddělení ARO, NIP I., NIP II. Studovala v letech 1981-1985 na SZŠ v Praze obor dětská sestra. V letech 1992-1997 si prošla pětiletým sebezkušenostním výcvikem v psychoterapii PPI /pražského psychoterapeutického institutu/ doc. J. Skály. V letech 2006 - 2009 absolvovala PSS /postgraduální specializační studium/ v ošetřovatelské péči v pediatrii se zaměřením na intenzivní péči ARIP /anestezie-resuscitace-intenzivní péče/ NCO NZO /národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů/ v Brně. V letech 2004 -2014 se účastnila přednáškové činnosti ČAS /české asociace sester/NZO NCO a výuky specializačního studia dětská sestra. Mezi její záliby patří turistika a baroko.

Staniční sestra NIP I.: Dana Němcová

Staniční sestra NIP II.: Pavla Rödlová