Foit Michal

14.02.2017 - Chtěli bychom tímto mailem poděkovat za úžasný přístup celého Oddělení následné intenzivní péče k naší mamince, paní Helze Foitové, která u Vás byla hospitalizována od prosince 2016 do ledna 2017. Povedlo se Vám vrátit ji do života, který si teď naplno užívá.

Během našich častých návštěv jsme byli svědky profesionálního a lidského přístupu veškerého personálu. Zachovat si přátelský a laskavý přístup při takto náročné práci je opravdu úctyhodné. V těžkých chvílích jste celé naší rodině dodávali sílu, energii a optimismus. Příjemně na nás působilo i prostředí oddělení i celé nemocnice. Cítili jsme se spíš jako v hotelu než ve zdravotnickém zařízení. Ještě jednou moc děkujeme. Maminka Vás všechny pozdravuje a chce se na Vás přijet brzy podívat.

S pozdravem Michal Foit - syn, Pavla Foitová - dcera, Stanislav Foit - manžel

Zuzana Rychnavská

21.04.2016 - Chtěla bych touto cestou poděkovat oddělení NIP za péči, kterou jste věnovali mému manželovi, panu Ing. Emilovi Rychnavskému. Lidský i profesionální přístup nejen k manželovi, ale i k nám příbuzným jsem ještě nezažila v žádném zdravotnickém zařízení. Děkuji všem zaměstnancům NIP I. Zuzana Rychnavská

Filip Rychnavský

31.03.2016 - Vážené dámy a pánové na oddělení následné intenzivní péče I. Poslední dva měsíce byl u vás hospitalizován můj otec Ing. Emil Rychnavský. Moc děkuji za péči, kterou jste mu poskytli. Přišly chvíle naděje i smutné zprávy. Protože žiji v Německu, mohl jsem ho navštívit pouze dvakrát. Za zázrak považuji, že se na jeden týden procitl z bezvědomí. Dokonce se mu podařilo mě poznat a rozuměl, co jsem mu říkal. Před týdnem pak z tohoto světa odešel. Vedle jeho postele jsem viděl nástěnku s fotografiemi a CD, které jsem mu poslal. Vypadalo to jako jeho malé království. Ještě jednou děkuji Filip Rychnavský, Brémy

Hana Bělková

19.12.2014 - Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat sestřičkám i ošetřujícím lékařům, kteří se v posledním měsíci života mého tatínka o něj starali.Péče kterou mu věnovali byla profesionální a přístup k nám, jeho rodině, byl velmi lidský, což nám ulehčovala tuto těžkou situaci zvládat. Velmi Vám za naši celou rodinu děkuji. S úctou Hana Bělková

Pavla Raitová

08.07.2014 - Dobrý den, velmi ráda zde uvedu svůj názor na tuto nemocnici, obzvláště na oddělení NIP. Nemohu vynachválit lékařský i ošetřovatelský personál. Můj otec je zde léčen již několik měsíců a musím uznat, že po negativních zkušenostech z jiné nemocnice jsem velmi ráda, že je otec konečně v dobrých rukou. Paní primářka MUDr. Ivana Jarošová a její lékařský personál v čele s MUDr. Vlastou Vančovou jsou pro mého otce a celou naší rodinou neskutečnou oporou a pomocí. Nejen jejich lékařská odbornost a příkladná péče o pacienta, ale také lidský přístup k rodině, je pro nás velkou vzácností a velmi si jich za toto vážíme. Otec je velmi nemocný, ale i přesto tým lékařů bojuje a nevzdává to. Když je nám jako rodině něco nejasné, je nám poskytnuta konzultace a vše řádně a jasně vysvětleno. V dnešní době získat takovouto lékařskou péči a starostlivost je opravdu dar! Za posledních 6 měsíců jsem zažila v nemocnicích v ČR mnoho a bohužel to nebylo pozitivní, ovšem zde je to pravý opak. Nedokáži vyslovit, jak moc jsme vděčni a jak velmi si všech vážíme. Jedno je jisté, jestliže i mě v budoucnu potká nějaká závažná nemoc, budu doufat, že i já se dostanu k odborníkům, kteří berou svou práci takto zodpovědně a své poslání v lékařské oblasti plní na výbornou. Velmi Vám děkujeme. S úctou Pavla Raitová.

Ostatní názory