Interní oddělení

Vedení oddělení 

Primář: MUDr. Václav Pospíšil

MUDr. Václav Pospíšil - Internista a gastroenterolog, specialista na klinickou výživu a intenzivní metabolickou péči, nositel atestací v těchto třech oborech. V pozici primáře interního oddělení Nemocnice Ostrov působí od svého nástupu 1.12.2007, před tím pracoval jako primář interního oddělení Lužické nemocnice Rumburk a ještě dříve jako internista a gastroenterolog v Rumburku a na interním oddělení v České Lípě. Ve volném čase se rád věnuje létání, má rád sportovní, bezmotorové a všeobecné letectví, leteckou navigaci a turistiku. Je držitelem licence soukromého pilota a licence pilota kluzáků a pilotem ultralehkých letounů.


Vrchní sestra: Mgr. Šárka Urbánková

Mgr. Šárka Urbánková pracuje na pozici vrchní sestry od poloviny února 2016.  V roce 1981 asolvovala studium na SZŠ v Ostravě. Poté podle aktuálního profesního zařazení získala specializaci v oboru Ošetřovatelská péče o dospělé v interních oborech, ošetřování, léčení a edukace diabetiků a vysokoškolské studium v oboru Ošetřovatelství. V uplynulém období pracovala jako sestra u lůžka na gynekologickém a interním oddělení, sestra v diabetologické ambulanci, vrchní sestra na urologickém oddělení a hlavní sestra v psychiatrické léčebně. Ve volném čase ráda cestuje, čte a sbírá svatební oznámení. Pokud to čas dovolí, věnuje se sjezdovému lyžování a vnoučatům.


Staniční sestra MOJIP – interna: Vanda Jarešová

Staniční sestra MOJIP Vanda Jarešová pracuje na pozici od roku 2001, specializovala se v oboru ARIP. Svůj volný čas tráví sportem.
 

 

 

 


U Nemocnice 1161

363 01 Ostrov

IČO: 47714913

skupinové DIČ: CZ699004572 

Copyright © 2019 NEMOS NET