Interní oddělení

Neubauerová Soňa

10.01.2019 -

Vážený pane primáři,

chtěla bych Vašemu odděleni interny moc poděkovat za záchranu mého tatínka pana Stanislava Zelenky, který byl u Vás hospitalizován od 3.1. do 7.1.z důvodu vnitřního krvácení po užití léku v kombinaci s Warfarinem (snad to uvádím správně). Abych pravdu řekla čekali jsme s maminkou už tu nejhorší zprávu, ale vy jste ho z toho dostali, jste skuteční odborníci. Moc moc děkujeme. Přeji Vám co nejvíce uzdravených pacientů a hodně štěstí a zdraví v roce 2019. S velkou úctou  Soňa Neubauerová, Ostrov

Pícková Monika

30.08.2018 - Vážený pane řediteli,
Touto cestou bych velmi chtěla pochválit a poděkovat pani doktorce Marině z interního oddělení. Odvádí úžasnou práci. Perfektně se postarala o mou babičku a dostala ji z nejhoršího. Její přístup je profesionální milý ale především lidský. Je to úžasná lékařka a žena.
Prosím predejte ji moje poděkování. Děkuji celé vaší nemocnici. S pozdravem Monika Pícková

Weissbarth Hana

19.07.2018 - Behem meho lazenskeo pobytu v laznich Jachymov, v hotelu Radium palace, jsem onemocnela a byla nucena vyhledat lekarskou pomoc ve Vasi nemocnici. Sluzbu konajici lekarka, pani Mudr. Svejstilova me dukladne vysetrila, vcetne roentgenu plic. Pote co stanovila diagnosu a predepsala leky, doporucila lecbu v laznich ukoncit, teto rady jsem uposlechla a vratila se domu. V lecbe musim pokracovat i zde. Nezbyva mi, nez vyjadrit muj obdiv a vdenost k osetrujici lekarce a milym sestrickam, ktere se me ujaly a udelaly vsechno pro me uzdraveni. Prala bych si takove sluzby i zde. Hana Weissbarth

Hnízdilová Božena

14.02.2018 - Vážený pane řediteli, 
 
chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za péči, která mi byla poskytnuta na interním oddělení vedeném primářem MUDr. Pospíšilem. 
Díky panu primáři a jeho odbornosti v nutriční problematice se zlepšil můj příjem potravy. 
Mé velké poděkování patří panu doktorovi Jakuščenkovi za vzornou a nadstandardní péči, kterou mi věnoval. Pan doktor mi dodal sílu, energii a chuť do života. 
Dále též děkuji sestřičkám a ostatnímu personálu oddělení za jejich ochotu a obětavost. 
Můj zdravotní stav se po hospitalizaci velice zlepšil a to hlavně díky péči, kterou mi na daném oddělení věnovali. 
 
Ještě jednou děkuji celému týmu interního oddělení ve Vaší nemocnici. 
 
S pozdravem a přáním pěkného dne, 
 
Božena Hnízdilová, Karlovy Vary

Vránová Irena

11.09.2017 - Vážený pane řediteli,
chtěla bych touto cestou poděkovat kolektivu interního oddělení pod vedením primáře MUDr. Pospíšila, jmenovitě MUDr. Švejstilové, která mě přijímala k hospitalizaci ve Vaší nemocnici. Všichni byli velice profesionální, svědomití, současně ale také lidští a příjemní. 
Moc děkuji a přeji mnoho pracovních úspěchů a spokojených pacientů,
 
s úctou,
Irena Vránová
Klášterec nad Ohří

0 1 2 
Ostatní názory

U Nemocnice 1161

363 01 Ostrov

IČO: 47714913

skupinové DIČ: CZ699004572 

Copyright © 2019 NEMOS NET