Gynekologicko - porodnické oddělení

Zajímavosti

Porodnice je po kompletní rekonstrukci s nejmodernějším vybavením porodních a operačních sálů. 
 

Gynekologicko-porodnické oddělení nabízí od pátku 15. 4. 2016 nastávajícím rodičům novou službu – rodinný pokoj

Rodinný pokoj má vlastní sociální zařízení, je vybaven manželskou postelí s civilním ložním povlečením a potřebným nábytkem, přebalovacím pultem pro novorozence, lednicí, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a nádobím. Nechybí ani LED televize a Wi-Fi připojení. Partner či doprovod rodičky jej může využívat dle vlastních potřeb, bez jakýchkoliv omezení příchodu či odchodu. Navíc si může objednat i stravování z aktuálního menu za 150,-Kč/den. Cena pokoje je 1000,-Kč/noc.

„Těší mě, že je naše porodnice mezi maminkami oblíbená a v anketách obsazuje první příčky. Vždy se snažíme nabídnout i něco navíc, ať už jsou to pravidelné předporodní kurzy nebo nyní rodinný pokoj. Tato služba, navíc v takovém rozsahu není u nás běžně poskytována. Věřím, že ji naše maminky ocení. Těšíme se na ně“,doplňuje primář gynekologicko – porodnického oddělení MUDr. Jindřich Koudela

   

Spolupráce se společností HIPP - dárek pro každou čerstvou maminku!

Nemocnice Ostrov navázala spolupráci se společností HIPP. Výrobky HIPP Babysanft s extra jemnými recepturami, které jsou šetrné k pokožce a odpovídají fyziologickým zvláštnostem pokožky miminka, dostávají maminky na oddělení šestinedělí, jako dárek domů. Maminkám po porodu je také nabízen kojící čaj HIPP mama s obsahem anýzu, fenyklu a kmínu na podporu tvorby mléka a na pokrytí zvýšené potřeby tekutin v období kojení. Maminky si kojící čaj velmi chválí. Cedulkami HIPP budou označeny postýlky se jménem miminka, datem narození a porodními mírami, ty si pak maminky odnesou na památku domů. Dětské oddělení používá kosmetiku HIPP, která je i k dispozici maminkám na pokojích. Používáme i potraviny pro zvláštní lékařské účely určené k dietní léčbě průjmového onemocnění u kojenců a dětí od ukončeného 4. měsíce, a také HIPP kaše mléčné i nemléčné v BIO kvalitě. 


 

Odborné stáže - mise našich lékařů....

MUDr.Lučanová se v dubnu 2014 vrátila z pracovní mise v Keni a Jižním Sudánu.

 

 

U Nemocnice 1161

363 01 Ostrov

IČO: 47714913

skupinové DIČ: CZ699004572 

Copyright © 2018 NEMOS NET