Gynekologicko - porodnické oddělení

Vollínová Žaneta

13.07.2017 - Dobrý den,chtěla bych poděkovat sestřičkám na gynekologickém oddělení Heleně Milfaitové a Aleně Štočkové za úžasnou péči,kterou jsem u vás měla,děkuji Žaneta Vollínová

Nováková Monika Mgr.

21.03.2017 -

Dobrý den,

dovolte mi, abych touto cestou poděkovala veškerému personálu gynekologického oddělení Vaší nemocnice. Ve nech 16.3. - 19.3. 2017 jsem zde byla hospitalizovaná pro výkon laparoskopické diagnostiky v CA. Byla jsem velmi mile překvapena vysokou úrovní péče, kterou Vaše oddělení poskytuje. V Nemocnici Ostrov  jsem byla úplně poprvé. Vybrala jsem si ji na doporučení svého obvodního gynekologa. CA jsem se bála, třebaže rozhodně už nebyla mou první, ale to si člověk vysvětlit nedá, to prostě odžívá:-), i kdyby bylo tisíc argumentů, že bát se je zbytečné, podvědomí pracuje stejně. Kdysi v minulosti jsem měla při operaci apendixu v 15 letech s narkózou spojený hodně skličující zážitek. Ještě dnes je pro mne jen obtížně sdělitelný. Proto jsem ho upřímně neuváděla ani do vstupního dotazníku. V tu chvíli mne totiž ani nenapadl, tak jsem si ho nechtěla připouštět. Jakákoliv pozdější narkóza ve mně od té doby vyvolává silný stres, třebaže tento zážitek byl vlastně jenom jeden.

První den před operací jsem si na pokoji připadala až nepatřičně jako někde na wellness pobytu v hotelu. Jsem zvyklá dělat si vše běžně sama. Tady se stále sestřička chodila ptát, jestli něco nepotřebuji. Všichni okolo milí, vstřícní, usměvaví. To jsem mohla zažít i v době kolem výkonu a hlavně, v době po něm. U Vás jsem všechno v pohodě přežila:-) Protože lidi kolem mne neopouštěla dobrá nálada, držela dobrá nálada i mne. Zákon dopadu - odrazu.

Hrozně mi to pomohlo - úsměv, normální nenucený lidský kontakt, dopomoc s osobními věcmi na lůžku bez nelibých obličejů, to prostě léčí samo. Pomáhala mi určitě i včasná informovanost, třeba ještě v polovičním limbu po narkóze, kdy jsem hmatem zjistila, že mi přibyla další hadička - dren jsem nikdy při totožném výkonu, ani jindy, neměla, tudíž "novinka" a pro mne dosud nestandardní věc. Na dotaz jsem dostala okamžitou odpověď od sestřičky. Výsledky výkonu mi také sdělil pan doktor záhy. Tímto jsem nebyla ani chvíli v nejistotě a mohla v klidu přečkat i ty méně příjemné tělesné pocity spojené s výkonem. Všichni se mi zde snažili maximálně vyjít vstříc. Humornému označení "kabelka" se směju ještě teď. I vtip tu má své místo:-). To je moc dobře. Negativního nemám vážně nic.

Ještě jednou tedy děkuji všem lékařům a sestřičkám za nadstandardní péči a pomoc poskytnutou mně osobně v této době. Zároveň jim přeji, aby je dobrá nálada a spokojení pacienti neopouštěli. Dělám také více s lidmi a vím, že je to náročné, být vstřícně dobře naladěn každý den. O to více si toho považuji.

S pozdravem  a přáním krásného jara

Mgr. Monika Nováková, Jirkov.

Chmelová Andrea

20.01.2017 - Moc děkujeme celému oddělení a personálu porodnice a sestinedělí za super péči,perfektně vedený porod naši porodní asistence a všem, kteří se o nás starali po celou dobu pobytu. Jelikož byl porod Vašíka tak rychlý,ze neznám nikoho jménem naše DÍKY patří vám všem. Kdybych čirou náhodou jela zase někdy rodit, určitě přijedu zase k vám. Andrea Chmelová

Kučerová Lucie

26.12.2016 - Dobrý den, rádi bychom touto cestou poděkovali celému personálu, který se o nás staral v době od 3.12-7.12.2016. Děkujeme hlavně, za profesionální přístup porodní asistentky a hladký porod. Velké díky, taky patří celému personálu a hlavně novorozeneckému oddělení. Kučerová a Tobiásek