Centrum jednodenní a plánované chirurgie

Vedení oddělení 

Primář MUDr. Stanislav Kubín

MUDr. Stanislav Kubín působí  v ostrovské nemocnici v pozici primáře chirurgického oddělení od 1. 11. 2009. Před příchodem do Nemocnice Ostrov pracoval na chirurgickém oddělení nemocnice v K.Varech, kde od roku 1993 vykonával rovněž funkci primáře. Je atestovaným specialistou v chirurgii a traumatologii. 

 
 

Vrchní sestra: Eva Koudelová

Eva Koudelová pracuje na chirurgickém oddělení od roku 1992. Absolvovala pomaturitní specializační studium v oboru Ošetřovatelství v chirurgii. Ve volném čase ráda čte a sportuje.


Staniční sestra: Hana Slodičáková

Hana Slodičáková pracuje v Nemocnici Ostrov od roku 1993 jako všeobecná sestra, od roku 1997 jako staniční sestra na chirurgickém oddělení. Volný čas tráví nejraději v rodinném kruhu a mezi její záliby patří nejen dobrá kniha, ale i film a divadlo.

 

Staniční sestra - chirurgické sály: Jana Čočková

Jana Čočková nastoupila v roce 1995 po ukončení SZŠ v K. Varech obor dětská sestra a po absolvování jednoletého PSS SIP v Ústí  nad Labem na ARO v K. Varech. Po roce začala pracovat na  lůžkové stanici ARO v ÚVN v Praze Střešovicích. Od roku 1997 do roku 2000 pracovala jako sálová sestra v kardiochirurgickém a transplantačním centru IKEM, kde také absolvovala specializační studium “Instrumentování na operačním sále“. Na pozici instrumentářky se zúčastňovala multiorgánových odběrů po celé České republice. Po přestěhování do Českých Budějovic, působila jako instrumentářka na operačních sálech kardiochirurgického oddělení. Od roku 2008 pracuje v Nemocnici Ostrov na chirurgických operačních sálech, kde je od roku 2016 staniční sestrou. Jejím koníčkem je sport.
 


U Nemocnice 1161

363 01 Ostrov

IČO: 47714913

skupinové DIČ: CZ699004572 

Copyright © 2020 NEMOS NET