Když studenti tančí....Ples střední zdravotnické školy Karlovy Vary

30.1.2019

Poslední lednový pátek roku 2019 patřil v Grandhotelu Pupp abiturientům pěti tříd Střední zdravotnické školy Karlovy Vary. 

Nádherný večer s nimi sdílely i zástupkyně Nemocnice Ostrov, která je součástí zdravotnické skupiny Penta Hospitals CZ, Lenka Dlouhá - náměstek ošetřovatelské péče a Michaela Jirkovská - personalistka. 
"Děkujeme studentům za pozvání na ples a květiny, které si pro nás připravili, bylo to velmi milé setkání jak s nimi, tak i s vedením školy," uvedla Lenka Dlouhá. 

V polovině února se se studenty opět setkají, tentokrát na půdě školy, kdy jim nabídnou spolupráci s našimi zdravotnickými zařízeními a odhalí jejich možnosti. "Pro studenty připravujeme každoročně exkurze a umožňujeme jim získání praxe na našich odděleních, a to nejen v letních měsících," doplnila Dlouhá.

Nemocnice Ostrov drží všem studentům palce při skládání jejich zkoušky z dospělosti!Archiv novinek

Vojtova metoda pomůže v ostrovské nemocnici léčit více dětí než dříve

17.12.2019 - Více dětí s pohybovými obtížemi mohou pomocí Vojtovy metody nyní léčit na oddělení fyzioterapie Nemocnice Ostrov. Další dvě zdejší fyzioterapeutky absolvovaly náročný kurz,...

Ostrovská nemocnice znovu obhájila postavení kvalitní a bezpečné nemocnice

06.11.2019 - Pacienti Nemocnice Ostrov, která patří skupině Penta Hospitals CZ, se mohou dlouhodobě spolehnout na vysokou kvalitu ošetřovatelské i léčebné péče. Důkazem je již opakované...

Archiv novinek

U Nemocnice 1161

363 01 Ostrov

IČO: 47714913

skupinové DIČ: CZ699004572 

Copyright © 2020 NEMOS NET